Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Є деякі питання, які мормони часто задають нам, християнам! Нам слід бути готовими давати відповіді на ці питання. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі перелік деяких питань, які ми можемо почути від місіонерів цієї групи. 

Якщо ви зустрічаєтесь із мормонами, і вони задали вам таке питання, відповідь на яке ви бажаєте почути - дайте нам знати про це. 

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.