Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Дуже часто ми чуємо різні чутки про віровчення, життя та традиції різних груп. Що правда, а що не зовсім правда! Нижче ми наводимо список питань, які часом лунають про мормонів.  Запрошуємо вас розширити цей список!

Цим ми не хочемо сказати, що ми погоджуємось з вченням мормонів, але ми вважаємо, що ми маємо давати оцінкам не чуткам, а тому, що вони насправді навчають. 

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.