Євреям 1:6

Сутність заперечення: Оскільки Христос не приймав поклоніння стосовно Себе (так, як належить Богові), а Христос приймав тільки шанобливе ставлення, особливо в Євреям 1:6, тоді виходить, що Христос - не Бог

Відповідь:  Давайте уважно перечитаємо біблійний текст.

"І знову, коли Бог вводить Свого Первородного у всесвіт, то каже: «І нехай поклоняться Йому всі ангели Божі».  (Івана 1:6)

Проте, якщо ми дослідимо значення грецького слова, яке тут вживається, воно означає більше, ніж шанобливе ставлення. Це слово вживається про поклоніння Богові-Отцеві.  Наприклад, в книзі Об'явлення 4:10, де мова йдеться про поклоніння Отцю, вживається те саме слово... а у наступному розділі, той самий автор вживає це слово про поклоніння Христу. Див. Об'явлення 5: 11-14.

Христос приймає таке поклоніння, яке інше праведники відкидають.  Наприклад, Дії 14:11-18, Об. 22:8).

Проте є уривки, де Христос приймає поклоніння. Ось деякі із них:

(1) Фома: Ів. 20:28
(2) Ангели: Євр. 1: 6
(3) Мудреці: Матв. 2:11
(4) Прокажений: Матв. 8: 2
(5) Правитель: Матв. 9:18
(6) Сліпий: Ів. 9:38
(7) Марія Магдалина: Матв. 28: 9
(8) Учні: Матв. 28:17

 Отже висновок такий: Христос приймає поклоніння. Ми не можемо заперечувати Його Божу природу на підставі того, що Він начебто тільки приймає шанобливе ставлення.

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.